Пошук:

Політика повернення коштів

Політика повернення коштів роз’яснює умови, правила і терміни повернення грошових коштів, встановлені власником сайту zoilin.com. Будь ласка, уважно вивчіть ці правила, так як вони є умовами, за якими регулюється повернення коштів ФОП Ісай Ю.М. і сайтом zoilin.com. Розміщення і оплата замовлення через інтернет-магазин сайту zoilin.com підтверджує Вашу згоду, що ці правила застосовні до цієї покупки, тому будьте впевнені, що Ви розумієте їх, перш ніж розмістити і сплатити замовлення.

Загальні положення:

1. Покупець – Користувач сайту zoilin.com зробив оплату за товари і послуги, представлені в розділі інтернет-магазин сайту zoilin.com.
2. Види Товарів і послуг, представлених в інтернет-магазині сайту zoilin.com: – фізичні товари: книги і книжкова продукція – віртуальні товари: аудіокниги, електронні книги.
3. Повернення грошових коштів в інтернет-магазині сайту zoilin.com здійснюються за допомогою переказу грошової суми на зазначену Покупцем карту VISA / MASTERCARD. Покупець повинен бути власником зазначеної карти. Тривалість транзакції може зайняти від 1 до 10 банківських днів.
4. У разі застосування Покупцем при покупці промо-кодів, знижок і т.п., до поверненню підлягає сума грошових коштів з урахуванням наданих знижок.
5. Для ініціації процедури повернення коштів зв’яжіться з адміністратором магазину по електронній пошті yuliya.isay@gmail.com вказавши в листі номер оплаченого замовлення, контактні дані для зв’язку і причини, за якими ви бажаєте отримати повернення.

Повернення (обмін) фізичних товарів (книжкової продукції)

1. Повернення (обмін) книжкової продукції належної якості На підставі «Закону України про захист прав споживачів» стаття 9 і відповідно до затвердженого Кабінетом міністрів України «Переліку товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну» книги, як друкована продукція, не підлягають поверненню та обміну.
2.Повернення (обмін) книжкової продукції неналежної якості На підставі «Закону України про захист прав споживачів» стаття 8 в разі, якщо книга містить виробничі дефекти вона підлягає обміну або поверненню в термін не більше 14 днів з моменту отримання замовлення Покупцем.

До виробничих дефектів книжкової продукції відносяться:

– хвилястість сторінок книги;
– злипання окремих сторінок книги;
– недодрук окремих сторінок книги;
– переплутані або незшиті сторінки книги;
– здуття обкладинки книги;
– порушення цілісності палітурки книги.

Повернення коштів за віртуальні продукти Грошові кошти за придбані Покупцем віртуальні товари (наприклад, електронні книги) не підлягають поверненню, оскільки з моменту оплати Покупець отримує необмежений доступ до перегляду контенту віртуального товару. При придбанні віртуального товару Покупець погоджується з умовами Договору-оферти на надання прав доступу до інформаційних матеріалів, представлених в інтернет-магазині сайту zoilin.com.

© 2022 Zoi Linska